Пізнавальна діяльність. Тема:"Кульбабка "
Пізнавальна діяльність. (загально пізнавальний напрям) Тема:"Дослід з піском"
Програмовий зміст: дітям краще пізнати навколишній світ неживої природи. Створити сприятливі умови для сенсорного сприйняття. Вдосконалення таких життєво важливих процесів, як відчуття які є першими степенями в пізнанні навколишнього світу Через ігри і досліди навчити дітей визначати фізичні властивості піску
Конструювання. Тема:"Гараж для машини"(запис відео)
Дитина в соціумі + Літературна скринька. Тема: Розучування заклички "Павлику - Равлику"
"Урок практичного життя"
Тема. Надзвичайні ситуації. Як покликати на допомогу?
Програмовий зміст: поглибити знання дітей про надзвичайні ситуації; сформувати уявлення про причини їх виникнення, наслідки закріпити правила поведінки під час надзвичайних ситуацій; розвивати навички самозахисту та взаємодопомоги; закріпити знання номерів спецслужб; вміння викликати допомогу; виховувати бережливе ставлення до власного здоров’я та життя.
Матеріали: презентація «Надзвичайні ситуації»,зображення рятувальних машин.
Пізнавально досліднецька діяльність. Тема:"Ігри з піском"

Пізнавальний розвиток (природничий напрям)
Тема:«Подорож лісом. Природа твій друг, коли ти добре знаєш її».
Програмовий зміст: ознайомити дітей із небезпечними природними об’єктами; вивчити правила безпечної поведінки в природі; дати знання про безпечне перебування на сонці, правила поведінки з комахами, свійськими та бездомними тваринами; закріпити знання про їстівні та отруйні гриби, отруйні рослини; розвивати увагу, свідоме розуміння правил безпечної поведінки в природі; виховувати допитливість, інтерес до природи;
Матеріал: ілюстрації лісу, комах, грибів, вірш «Хто Юрасика вкусив?»
Пізнавальний розвиток (комунікативно - мовленнєвий напрям)
Тема: «Небезпечна кімната. Предмети навколо нас»
Програмовий зміст: формувати уявлення про елементарні основи безпечної поведінки в побуті; продовжувати вчити відгадувати загадки; продовжувати вчити будувати відповідь згідно із запитанням; розвивати інтонаційну виразність мовлення; виховувати обережність, слухняність, повагу до дорослих.
Матеріал: ілюстрації до теми.
Пізнавальна діяльність (загально - пізнавальний напрям)
Тема: «Пригоди світлофора Моргайка»
Програмовий зміст : закріпити знання дітей про правила дорожнього руху, призначення сигналів світлофора; пояснити, що люди ходять тротуаром; ознайомити з дорожніми знаками; вчити бути уважними, обачними; розвивати спостережливість; виховувати бережливе ставлення до свого життя, та здоров’я.
Матеріал: картинки «Дорожні знаки», «Світлофор», мультик про світлофор, клей, ножиці та папір.
Тема: "Люблять гратись малята"
Образотворча майстерня (ліплення)
Тема : Капітошка
Програмовий зміст: Продовжувати вчити знайомити дітей з властивостями пластиліну, розкачувати пластилін коловими рухами; порівнювати великі і маленькі кульки; розвивати інтерес до процесу ліплення; виховувати дбайливе ставлення до роботи.
Матеріал : пластилін, дощечки, малюнок Капітошки, мультфільм «Капітошка»
Тема: "Спостереження за камінчиками"
Тема: "До ляльки Катрусі у гості" Дидактична гра "Чим я поділюся з друзями"
Пізнавальний розвиток.(комунікативно - мовленнєвий напрям)
Тема: Іграшки оберігаю, з ними дуже гарно граю.
Програмовий зміст: закріпити знання дітей про іграшки, їхні властивості; звернути увагу на народні іграшки (дерев’яні, глиняні, солом’яні) їх характерні особливості; вчити складати описові розповіді про іграшку; розвивати зв’язне мовлення,творчість, увагу, сприйнятливість до краси іграшки; виховувати бережне ставлення до іграшок, дружні стосунки між дітьми.
Матеріал: чарівний мішечок, різноманітні іграшки, ілюстрація - вітрина для іграшок, атрибути для ігор.
Спостереження за хмаринками
Пізнавальна діяльність. Драматизація казки "Хитрий їжак"
Програмовий зміст: продовжувати знайомити дітей з українськими народними казками; формувати вміння уважно слухати і розуміти зміст казки, запам'ятовувати їх, вчити переказувати казку за допомогою мнемотаблиць; розвивати зв'язне мовлення, па'ять, увагу; виховувати цікавість до українських казок.
Конструювання
Тема: "Будиночок для звірят"
Мета: закріпити вміння дітей будувати будиночок у певній послідовності: стіни, перекриття, дах, самостійно перебудовувати його за різними параметрами (в ширину та висоту); розширити знання дітей про тварин, та спосіб їх життя; розвивати конструктивні здібності; виховувати працьовитість, вміння доводити до кінця розпочату справу, бережливе ставлення до тварин.
Образотворча майстерня (малювання)
Тема: "Малювання квітів повітряними кульками"
Програмовий зміст: вчити дітей малювати нетрадиційним способом - повітряною кулькою, зображувати квіти шляхом натиску на повітряну кульку, створювати малюнок на всій поверхні паперу; розвивати творчу уяву, мислення, дрібну моторику, виховувати інтерес до занять малювання.